Kleje epoksydowe

Produkty dla elektroniki

Materiały montażowe

Produkty regeneracyjne

Preparaty przeciwzakleszczeniowe

Smary i oleje

Środki czyszczące

Uszczelka Samoformowalna

Izolacje przemysłowe

W naszej ofercie znaleźć można innowacyjne izolacje przemysłowe.
Najbardziej unikalne z nich są ceramiczne powłoki termoizolacyjne HPC™ – Izolacja Gorących Rur, HSC™ – Izolacja Powierzchni Gorących oraz Zimnych, jak również Super Therm® – Ceramiczna Powłoka Termoizolacyjna. Służą one nie tylko do izolacji rur, ale przede wszystkim urządzeń o nieregularnych kształtach (np. zaworów).
Dostarczamy również wysokiej jakości płaszcze termoizolacyjne na różnego rodzaju urządzenia dla szerokiego zakresu temperatur.
Innym ciekawym oferowanym przez nas produktem jest otulina ochronna Silotex – silikonowa rurka gumowa do zabezpieczania m.in. przewodów elektrycznych przed wpływem ciepła zewnętrznego.

Nasze izolacje w zastosowaniu dla przemysłu

Wszystkie oferowane przez nas izolacje przemysłowe znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie zawodzą tradycyjne metody izolacji termicznej, ze względu na skomplikowany kształt urządzenia, niewystarczającą ilość miejsca, korozyjne środowisko czy dużą wilgotność powietrza. Dzięki naszym innowacyjnym cienkowarstwowym (3-30mm w zależności od temperatury urządzenia) izolacjom przemysłowym, można skutecznie wyeliminować utratę ciepła i a przez to zaoszczędzić na kosztach jego wytworzenia. Powłoki HPC™ i HSC™ mogą być również uzupełnieniem izolacji rur metodami powszechnie stosowanymi (np. wełną mineralną) – na kolankach czy kołnierzach.

 

Najlepsze izolacje termiczne na Śląsku

Jako producent izolacji termicznych o wieloletnim doświadczeniu, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest wytrzymałość i jakość tego typu zabezpieczeń. Dlatego korzystamy wyłącznie z najlepszych możliwych amteriałów oraz starannie optymalizuje procesy produckyjne, aby trafiły do państwa produkty wyłącznie najwyższej jakości. Czerpiemy satysfakcję z tworzenia produktów, które spełniają wszelkie wymagania klientów, ponieważ wiemy, że w ten sposób doskonalimy swoje umiejętności i możemy cieszyć się pozytywnymi opiniami na temat naszych zabezpieczeń. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o dostępnych rodzajach izolacji przemysłowych, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi izolacji przemysłowych w menu po lewej stronie.