Wszelkiego rodzaju zbiorniki paliwa będące w stałym użytkowaniu są narażone nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, lecz również na czynniki eksploatacyjne, które z czasem mogą zmniejszyć ich wytrzymałość, a tym samym sprawić, że ich dalsze używanie może być niebezpieczne. Prace regeneracyjne zbiorników paliwa wykonujemy metodami i materiałami tradycyjnymi, jak również nowoczesnymi.

Regeneracja zbiorników przemysłowych i prywatnych

W naszej ofercie proponujemy prace mające na celu profesjonalne badania stanu zbiornika oraz przywrócenie go do stanu bezpiecznej używalności. Zabieg taki gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, a także pozwala na wcześniejsze usunięcie awarii, dzięki czemu nie dojdzie do żadnego wypadku wynikającego ze stanu technicznego zbiornika paliwa, czy innego materiału. Taki zabieg to zabezpieczenie przyszłości oraz przedłużenie żywotności zbiorników.

Zbiornik paliwa poddany regeneracji służy o wiele dłużej!

Zbiornik paliwa to jeden z tych elementów pojazdu, czy różnego rodzaju urządzeń, który jest kluczowym dla funkcjonowania maszyny. Bardzo często jest to jedyny element, który zaopatrza urządzenie w niezbędną mu energię. Dlatego tak ważne jest, aby zbiornik paliwa był cały czas sprawny. Odpowiednia konserwacja zbiorników paliwa pozwala nie tylko na bezpieczną eksploatację urządzenia.

Niewątpliwie jest to najważniejszy czynnik funkcjonownia każdej maszyny, jednak korzyści jakie płyną z regeneracji zbiorników paliwa to także utrzymanie ich mocy na wysokim poziomie, bez spadków wynikających z zanieczysczeń, czy nawet uszkodzeń. Regeneracja zbiornika paliwa wydłuża jego żywotność oraz zwiększa okres eksploatacji. Dlatego jeśli odnoszą Państwo wrażenie, że urządzenia zmniejszyły swoją moc, lub występują z nimi jakieś komplikacje, serdecznie zapraszamy na przegląd zbiorników paliwa!

Remonty zbiorników

Remonty zbiorników są usługą dla tych elementów, które uległy już zniszczeniu i aby zapewnić dalszą bezpieczną eksploatację, konieczna jest ich naprawa. Wykonujemy standardowe prace naprawcze dla różnych rodzajów zbiorników, a także specjalistyczne metody mające na celu zagwarantowanie użyteczności elementów, które są poza możliwościami regeneracji.

 

Remonty zbiorników wykonujemy również za pomocą mniej znaną wśród użytkowników  metodą zabezpieczania powierzchni zbiorników, urządzeń, obiektów budowlanych
i infrastrukturalnych folią (płytą) polietylenową lub polipropylenową (PEHD).

Cechą charakterystyczną tej metody jest to, że nie wymaga ona szczególnego
przygotowania podłoża, bardzo ważnego przy tradycyjnych powłokach antykorozyjnych.
Źle przygotowane podłoże jest w 90% przyczyną usterek takich powłok. Natomiast
w opisywanej przez nas metodzie podłoże stanowi konstrukcję nośną i mocującą dla folii.
Powstaje prawie że niezależny od podłoża „zbiornik w zbiorniku”.