Obok termoizolacji i antykorozji, hydroizolacje stanowią jeden z głównych przedmiotów naszej działalności, w ramach której oferujemy specjalistyczne materiały i usługi. Śmiało można powiedzieć, że materiały hydroizolacyjne i technologie którymi dysponujemy są z ”górnej półki”, jeżeli chodzi o jakość i opłacalność stosowania. Posiadają doskonałe parametry techniczne, w wielu przypadkach wyjątkowe, co potwierdzają również gwarancje, których przy odpowiednim wykonaniu, zgodnym z instrukcją aplikacji, udzielamy.

Generalnie materiały i technologie, z zakresu hydroizolacji, którymi posługuje się nasza firma służy do naprawy: dachów, tarasów, balkonów, basenów, zbiorników, mostów, kładek i innych elementów konstrukcyjnych i budowlanych znajdujących się pod wpływem warunków atmosferycznych, ale i technologicznych. Do innej grupy obiektów należą te, które narażone są na podciekanie, wchłanianie wilgoci i zalewanie, jak piwnice, tunele, łaźnie i inne wymagające 100% szczelności.

Materiały hydroizolacyjne i rozwiązania wodoszczelne

Jednym z naszych flagowych materiałów hydroizolacyjnych jest poliuretanowo-bitumiczna powłoka DuroFlex. Służy ona jako hydroizolacja m.in. fundamentów, tarasów i balkonów

Wszystkie wykorzystywane przez nas materiały hydroizolacyjne gwarantują doskonałą przyczepność do podłoża (z użyciem bądź bez użycia specjalnych podkładów), a także wysoką i długotrwałą odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Przy wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań i preparatów, wykonujemy nie tylko hydroizolacje dachów, ale również zabezpieczenia wodoszczelne fundamentów, platform mostowych, zbiorników wodnych, membran asfaltowych czy gazonów kwiatowych.