Kompleksowa naprawa i renowacja dachów o różnej konstrukcji oraz rodzaju istniejącej powłoki dachowej. Naprawy wykonujemy głównie pod kątem kompleksowej renowacji i hydroizolacji (uszczelnienia) dachów papowych, betonowych, blaszanych i innych. Inną świadczoną przez nas usługą jest antykorozyjne zabezpieczenie dachu. Remonty dachów są
przez nas realizowane fachowo, sprawnie oraz terminowo.

Realizując usługi związane z remontami, naprawami i renowacjami dachów stosujemy powłoki tradycyjne: papa termozgrzewalna, styropapa, jak i nowoczesne monolityczne powłoki poliuretanowe, gwarantujące całkowitą hermetyzację izolowanej powierzchni. Takim materiałem w postaci płynnej, elastycznej membrany (wydłużenie 600%) odpornej na promieniowanie UV jest materiał DuroDach AF. Materiał ten pozostaje elastyczny w temperaturach od -40°C do +80°C więcej informacji
W naszej ofercie można znaleźć także inne materiały hydroizolacyjne dopasowane do konkretnej aplikacji.

Remonty i renowacje dachów – płynna membrana poliuretanowa

Naprawa, a także renowacja dachu w technologii płynnych membran poliuretanowych DuroDach może zostać wykonana bez usuwania starej warstwy hydroizolacyjnej (np. papy). W przypadku aplikacji na dachu mocno zniszczonym zaleca się do systemu DuroDach zastosować Wzmacniającą Włókninę Poliestrową, którą wtapia się w naszą płynną izolację. Dzięki tego rodzaju rozwiązaniu naprawa dachu może zostać przeprowadzona znacznie efektywniej, bez obawy o rozszczelnienie pokrycia dachowego.

Wysokiej jakości materiały do napraw i remontów dachów

Wszystkie materiały, które wykorzystujemy do remontów i napraw dachów posiadają odpowiednie dopuszczenia i wyróżniają się doskonałymi właściwościami mechanicznymi, chemicznymi oraz termicznymi.
Naprawa, podobnie jak zabezpieczenie dachu naszymi materiałami, nie jest skomplikowana i nie wymaga użycia  specjalistycznego sprzętu, dlatego nie tylko wykonujemy usługi, ale dostarczamy również same materiały. Umożliwia to wykonanie uszczelnienia we własnym zakresie.
Zachęcamy do kontaktu w celu odpowiedniego dobrania i darmowej wyceny uszczelnienia dachu.